Největší nesmysly

Překladač se zbláznil

7. května 2018 v 21:53 | Verth
Jakožto každý člověk i já někdy zapnu google, nacvakám si tam slovíčko překladač a už překládám různé nesmysly, i když vím, co znamenají. Jako například názvy písniček nebo kapel. Já vím,jsem možná trochu frr frr, ale neříkejte mi, že to neděláte z nudy občas taky :-) Někdy se ale musím pozastavit nad tím, jaké hovadiny mi ten překladač mnohdy vyplivne. Většinou to naprosto vyplývá z kontextu. No, posuďte sami...
Takže, milý google, pokud uděláš ze závoje nehet tak já udělám z politiků bezdomovce :-) No, ale to zdaleka není všechno, chudáci Black Veil Brides jsou na tom ještě poněkud dobře :D

Radši už skončím, protože ach, můj bůh nevím, jaké nevěsty nehtů mi to vyplivne dál :D Díky, že jste dočetli až sem a že se na mě nezlobíte kvůli tomu, že dlouho nebyly články (asi máte chuť mě ukřižovat, co?) :-)
Verth.

Vítám Tě na mém blogu

8. února 2018 v 15:43 | Verth
Když už jsi se sem zatoulal, tak ti snad neublíží si přečíst tento "úžasný článek". Co mám tak asi k uvítacímu článku říct? No, ehm, ani vlastně nevím co a moc prostoru se mi nenaskytlo, takže bych tě chtěla bleskurychle seznámit s mým blogem. Samozřejmě že ještě zbývá miliarda úprav abych tu s tím byla spokojená (možná, že nebudu, ale budu tak lenivá udělat novou grafiku, že se s tím nakonec spokojím) ale 100% tu nebude hafo věcí natrvalo.
No a už nemám co psát, protože jsem napsala vše důležité k začátkům tohoto blogu (protože, řekněme si na rovinu, to, že mám šedé tepláky by asi nikoho nezajímalo :-)) a děkuji, že jste dočetli až sem.
Tak doufám že se zas "uvidíme" v co nejbližší době!
Verth.
 
 

Reklama