Únor 2018

Moje oc postavičky (kresleno přes Sony Sketch)

11. února 2018 v 17:02 | Verth |  Grafika
Ahoj, dlouho nevyšel článek, co? Abych byla upřímná, tak jsem byla prostě líná jako prase a absolutně jsem neměla představy o tom, o čem bych mohla vůbec psát. A protože už jsem se konečně odhodlala usadit se za počítačem a vymačkat ze sebe nějaký nápad na nový článek, tak tady je.

Moje "náčrty" postaviček z appky Sony Sketch.

Ne, nejedná se o reklamu a vůbec to nejsou náčrty, ale už hotové kresby. Tak proč tomu sakra říkám náčrty?! Inu, pokud jste si správně přečetli název aplikace a poté ho buď z hlavy, nebo zadáním do překladače přeložili, vyšlo vám úžasné slovíčko náčrt. A pokud aplikaci používáte, nebo jste používali, tak víte, že úplně všemu, co tady postnete se říká NÁČRTY. Takže už se mi nemusíte divit.
Jo, a tady přidávám i svůj "úžasný" profil takže šup tam, normálně ho otevřete i v prohlížeči
----> KLIK

Počkat, počkat, cože?! Já se tam jmenuji @Kiki.Wolf?!?!
Ano a není to žádné vydávání se za jiného člověka, toto je můj profil. MŮJ PROFIL. A pro ty, co nevěří klidně nakreslím obrázek podle libosti a postnu ho tam, aby viděli, že jsem to skutečně JÁ A NIKDO JINÝ. Skutečně.

OK, už to nebudu furt jen obkecávat a tady jsou obrázky (s vodoznakem)

č.1- moje "úžasná profilovka z náčrtu.


č.2- nějaká divná holka klečící ve vzduchu.


č.3- Lidsko-vlčí mutant levitující vsedě.

OK, snad vám moc nevadila moje kritika k mým """překrásným"""" obrázkům. A pokud ano, tak si přečtěte ORIGINÁLNÍ POPISKY k obrázkům v angličtině.
No, takže dnešní kratší článek už bych měla ukončit, protože, řekněme si na rovinu, k tomuhle už nejde nic moc říct a já vyčerpala opravdu úplně všechno.
Takže awuuj, vaše


Vítám Tě na mém blogu

8. února 2018 v 15:43 | Verth |  Největší nesmysly
Když už jsi se sem zatoulal, tak ti snad neublíží si přečíst tento "úžasný článek". Co mám tak asi k uvítacímu článku říct? No, ehm, ani vlastně nevím co a moc prostoru se mi nenaskytlo, takže bych tě chtěla bleskurychle seznámit s mým blogem. Samozřejmě že ještě zbývá miliarda úprav abych tu s tím byla spokojená (možná, že nebudu, ale budu tak lenivá udělat novou grafiku, že se s tím nakonec spokojím) ale 100% tu nebude hafo věcí natrvalo.
No a už nemám co psát, protože jsem napsala vše důležité k začátkům tohoto blogu (protože, řekněme si na rovinu, to, že mám šedé tepláky by asi nikoho nezajímalo :-)) a děkuji, že jste dočetli až sem.
Tak doufám že se zas "uvidíme" v co nejbližší době!
Verth.